YAKUT CAM PVC İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. - ISI CAM
ISI CAM

ISICAM

ISICAM KLASİK: iki veya daha çok sayıda cam plakanın aralarında ortam basıncına uygun basıncına uygun kuru hava veya gazları barındaracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşan yalıtım camı ünitesidir. ISICAM üniteleri iç ortamla dış ortam arasındaki ısı transferini geciktirerek yalıtım sağlamaktadır. Yalıtımın başarısnı cam panolar arasındaki ara boşluk dolgusunun niteliğini ve genişliği ile varsa kaplamanın yayınım (emissivity) katsayısı belirlemektedir.

 

ISICAM SİNERJİ: ISICAM® 174 Low-E ısı kontrol kaplamalı, renksiz cama yakın görünüşlü bir yalıtım ünitesidir. Özellikle konutlar ve kış şartları için geliştirilmiş olan ISICAM® S üniteleri, kışları çok soğuk geçen bölgelerde “pasif güneş kazançları”ndan maksimum yararlar sağlamak için 3. Yüzeyde, ılıman iklim bölgelerinde kış ve yaz şartlarını dengeleyerek optimum fayda sağlamak için 2. Yüzeyde kullanılmalıdır.

 

 

ISICAM KONFOR: ISICAM® KONFOR , güneş ve ısı kontrol özelliklerini aynı kaplamada barındıran, ışık geçirgenliğini yüksek, içten renksiz, dıştan belirli açılarda uçuk mavi pırıltıları olan çok amaçlı bir iklim kontrol ünitesidir. ISICAM® KONFOR, yüksek performansı ve doğal görünümü ile mimarlara yepyeni imkanlar sağlamaktadır. %70 ışık geçirgenliği ve %48 güneş radyasyon enerjisi toplam geçirgenliği performans değerlerine sahiptir.