11/03/2020

Duyurular

Sayın Müşterilerimiz,

YAKUTCAM tamamen işlevsel ve sağlıklıdır!

 

YAKUTCAM, Coronavirüs’ün (COVID-19) ilerlemesi ile ilgili hükümetin direktiflerini izleyerek, tesisimizde ve ofisimizde gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

 

Tesisimiz tamamen çalışır durumdadır ve müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki siparişlerini üretmeye hazırız. Tüm hammadde teslimatlarının da zamanında yapılması bekleniyor ve kesintisiz olarak tedarikçilerle de durumu yakından takip ediyoruz. Ayrıca sürekli üretimi sağlamak için mümkün olan maksimum malzeme stoğu tutulmuştur. İşbirliği yaptığımız nakliye şirketleri her zamanki gibi çalışmakta, ürünlerimizin müşterilere teslimatında herhangi bir rahatsızlığa rastlanmamaktadır.

 

Personelimizin iç ve dış toplantılarını gerekli minimum seviyeyle sınırlasak da, kendi ekiplerimiz tamamen çalışmaktadır.

 

Yeni siparişler almaya ve size en yüksek kalitede gerekli tüm desteği sağlamaya hazırız.

 

Durumu yakından izliyor ve gelecekte olabilecek olası etkilerini değerlendiriyor, YAKUTCAM’da çalışan herkes için riskleri en aza indirmeye ve sizinle işbirliği yapmaya çalışıyoruz. Planlanan teslimatları veya satın alımları etkileyebilecek herhangi bir faktör ortaya çıkarsa, olumsuz sonuçları azaltmak için eylemlerimizle birlikte gecikmeden ortaklarımızı bilgilendireceğiz.

 

Güvenli ve sağlıklı kalın!

Contact us now for a free quote on your project