Kalite Politikası

YAKUTCAM, müşterilerini derinlemesine anlayan ve beklentilerini ve isteklerini nitelendiren ve değer yaratma zincirindeki tüm ürün ve süreçleri bu anlayış doğrultusunda sürekli geliştiren lider cam işlemeci olmayı hedeflemektedir.

 

YAKUTCAM bu amaçla;

  • Çalışanlarının gelişiminde insan odaklı bir yaklaşım benimsenmekle beraber, her operasyonun yürütülmesinde kalite bilinci ve inovatif bakış açısı olan bir kurum kültürüne sahiptir,
  • Değer yaratma zincirindeki standartların dünya standartlarında olduğundan emin olmak için personelini birbirleriyle rekabet etmeye teşvik eder,
  • Sosyal sorumluluklarını yerine getirerek, faaliyetlerini doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını destekleyecek şekilde yürütülmesini sağlamak için tüm paydaşlarıyla birlikte çalışır.

YAKUTCAM’da üretilen ürünler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ne  uygun olarak üretilir ve müşterilerimize zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim edilir. Teknik ve yönetsel becerilerimizi sürekli geliştirecek, piyasa trendlerini ve gelişmeleri takip eder.

Projenize fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz