06/04/2020

Covid-19 Hakkındaki Duyurumuz

Sayın Müşterilerimiz,

 

YAKUTCAM, Koronavirüs’ ün (COVID-19) ilerlemesi ile ilgili hükümetin direktiflerini de izleyerek, tesisimizde ve ofisimizde gerekli tüm güvenlik önlemlerini bugüne kadar aldığı gibi bugünden sonrada yeni tedbirleri uygulamaya almıştır.

 

Bu yeni tedbirler kapsamında tesisimizde ve ofisimizde sadece haftanın Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri çalışılacak şekilde düzen alınmıştır. Bu günlerde tesisimiz tamamen çalışır durumdadır ve müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki siparişlerini üretmeye hazırdır. Tüm hammadde teslimatlarının da zamanında yapılması bekleniyor ve kesintisiz olarak tedarikçilerle durumu yakından takip ediyoruz. Ayrıca çalışılan günlerde kesintisiz üretimi sağlamak için mümkün olan maksimum malzeme stoğuda tutulmuştur.

 

Personelimizin iç ve dış toplantıları gerekli minimum seviyeyle sınırlandırılmıştır.

 

Bu tedbirler ışığında yeni siparişlerinizi almaya ve size en yüksek kalitede gerekli tüm desteği sağlamaya hazırız.

 

Durumu yakından izliyor, gelecekte olabilecek olası etkilerini değerlendiriyor, YAKUTCAM’da çalışan herkes için riskleri en aza indirmeye ve sizinle işbirliği yapmaya çalışıyoruz. Planlanan teslimatları veya satın alımlarınızı etkileyebilecek herhangi bir faktör ortaya çıkarsa, olumsuz sonuçları azaltmak için yapacaklarımızla birlikte oluşan gecikmeden ortaklarımızı haberdar edeceğiz.

 

Güvenli ve sağlıklı kalın!

Contact us now for a free quote on your project